top of page

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÖĞRETİM

Yeşilyurt Açı Kolejinde, bütün öğrencilerimizin yüksek başarı hedefine giden yolda, potansiyellerinin tümünü kullanmaları için en iyi şartların sağlanmış olduğu bir öğrenme sistemini yürütmek ve geliştirmek en önemli hedefimizdir. Bunun için öğrenme teknolojilerinin sağladığı fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenin ve böylece öğrencilerin daha iyi öğrenme performansı göstermelerinin yolları üzerine sürekli çalışıyoruz.

Teknolojiyi örgün öğrenme tasarımlarının dokusuna dahil ederek, birbirini iyi bir şekilde harmanlamak öğrenmeye olan pozitif etkiyi artırıyor. Bu yüzden teknolojiyi, öğrenme ve öğretme biçimlerimizle iç içe geçirmemiz gerekiyor.

kişiselleştirilmiş eğitim.PNG

Öğrenmeyi kişiselleştirmek, öğrencilerin ihtiyaçları üzerine odaklanarak kendi öğrenme hızlarında ilerlemelerine olanak tanımaktır. Okulumuzda öğrencilerin bilişsel becerilerinin geliştirilmesi, çeşitli yenilikçi çalışmalarla gerçekleşmektedir. Bu kapsamda, derslerin öğretimi titizlikle yürütülmekte, teknoloji destekli yenilikçi öğretim yaklaşımlarıyla öğrencilerin eksik kazanımları kalmayacak şekilde ciddi ve verimli uygulamalar yapılmaktadır.

Yeşilyurt Açı Kolejinde benimsenen teknoloji politikası ve kullanılacak dijital araçlar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda dosyayı inceleyebilir, cihazınıza indirebilirsiniz.

bottom of page