top of page

BİZDEN HABERLER

 14 Ekim 2019

LGS BİRİNCİSİ AÇI'DA

Okulumuz 8.sınıf öğrencilerinden Berkay KÜÇÜKŞAHİN'nin 2019 LGS'de göstermiş olduğu başarısından dolayı gururluyuz. LGS'ye azimle çalışan tüm 8.sınıf öğrencilerimizi tebrik ederiz. Gelecekte onları güzel yerlerde göreceğimize eminiz. 

Sınav sürecinde öğrencilerimizle ilgilinen Yeşilyurt Açı Koleji öğretmenlerine sonsuz teşekkür ederiz.

11 Ekim 2019 

AÇI OLİMPİYATLARI 

Yeşilyurt Açı Koleji'nin geleneksel hale getirdiği Açı Olimpiyatları yine çok eğlenceli geçti. Öğrencilerimiz farklı spor dallarında hem yarıştılar hem de çok eğlendiler. Çeşitli oyunlarla renklendirilen Açı Olimpiyatlarına katılan her kademeden öğrenciler kıyasıya mücadele ederek madalyalarını kazandılar. 

Seneye yeni konseptlerde görüşmek üzere...

'Eğitime Spor Kattık!.

30 Mart 2019 

AÇI'K OKUL

Her sene düzenlenen AÇI'k okulda yine renkli anlar yaşandı. AÇI'k okulda velilerimiz çocuklarıyla birlikte aynı sınıfta öğrenci oldular. Derslere birlikte katılıp işbirlikçi çalıştılar, teneffüslerde birlikte koşup eğlendiler ve tabiki gün sonunda AÇI'k okuldan mezun olarak mezuniyet belgelerini aldılar. Katılım sağlayan tüm çocuk ruhlu velilerimize teşekkür ederiz. 

28 Aralık 2018 

YENİ YILA İYİLİKLE BAŞLA KERMESİ

Yeni bir yıla iyilikle başlamak için düzenlediğimiz kermeste amacımıza ulaştık. Katılım sağlayan, destek veren tüm velilerimize, öğrencilerimize ve Yeşilyurt Açı Koleji ailesine sonsuz teşekkürler.

12 Aralık 2018 

KUMBARAMDAN KİTAP ÇIKTI

Öğrencilerimizin kendi hayal güçlerini kullanarak kumbara tasarlamaları ve sürece yayılarak yatırım yapmalarını hedeflendiğimiz projemizde biriktirilen paraları öğrencilerimiz ile sayarak matematik becerilerini kullanmalarını amaçladık.  Daha sonra öğrencilerimiz sahip oldukları ücret miktarı ve satın almak istedikleri kitaplar arasında karşılaştırma yaparak alışverişlerini yaptılar. Öğrencilerimizin sosyal gelişimlerinde farkındalık yaratmak amacı ile “ Bir Kitap Sana Bir Kitap Bana “ projesi oluşturularak öğrencilerimiz bir kitap kendilerine satın alırken bir kitap da kitap ihtiyacı olan kardeş okuldaki arkadaşlarına hediye ettiler.

bottom of page